Ece Vahapoğlu
Ece Vahapoğlu

Ece Vahapoğlu

  • Sunucu, Yoga Eğitmeni
Konuşma Yaptığı Diller
  • Türkçe
  • İngilizce
  • İtalyanca
  • Fransızca

Sürdürülebilir Sağlıklı Yaşam
Spor
Sağlıklı Beslenme
Nefes ve Meditasyon
Nefes ile Stresten Arın
21 Günde Hayatınızda Neler Değişir?
Yoga ve Nefes ile Hayatını Değiştir
Yoga ile Esnekliğini Arttır – Ofis Yogası, Yetişkin Yogası, Çocuk Yogası
İçindeki Dişiyi Uyandırmanın Yolları
Kadın Enerjisini Uyandırmanın Yolları
Fit Hamilelik
Wellness

1978’de İstanbul’da doğan Ece Vahapoğlu, İşletme okuduğu The American University of Rome’u 2000 yılında birincilikle bitirdi. Fransa IEHEI’de AB ve Uluslararası İlişkiler yüksek lisansı yaptı. 2001 yılında JC Derneği tarafından “Türkiye’nin En Başarılı Genci” seçildi. ABD Dışişleri Bakanlığı’nın ‘Uluslararası Yükselen Yıldızlar Liderlik Programı’na katıldı.
Çok satanlar listelerinde yer alan yedi kişisel gelişim kitabı, bir romanı, Sağlıklı Yaşam ve Spor üzerine dört kitabı var. İlk kitabı 23 yaşındayken yayınlandı. Milliyet, Sabah, Akşam, Takvim gazetelerinde köşe yazarlığı ve röportajlar yaptı. İstanbul Aydın Üniversitesi’nde “Radyo ve TV Sunuculuğu” dersi verdi.
Ece Vahapoğlu, ulusal ve uluslararası pek çok etkinlikte Türkçe, İngilizce, Fransızca ve İtalyanca moderatörlük ve sunuculuk yapıyor. Kendi web sitesinin yanı sıra CEO Life Dergisi’nde yazıyor.
Spor, eğitim ve sağlık alanında sosyal sorumluluk projelerinde yer alıyor. Göbekli Tepe tanıtım projesinin koordinatörlüğünü yürüttü. Sağlıklı yaşam, spor ve beslenme seminerleri veriyor. Fitness, pilates, yoga ve koşu ile ilgili spor etkinlikleri yapıyor. Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan sertifikalı Wellness Eğitmeni ve Herkes İçin Spor Federasyonu’ndan sertifikalı Yoga Eğitmenliği’nin yanı sıra Herkes İçin Spor Federasyonu Proje Başkan Vekili görevini yürütüyor.

Medya Galerisi

  • Banner
  • Banner

Mirador ile Fark Yaratan Konuşmalar

Bu konuşmacı ile sorularınız mı var? Hemen bize ulaşın, en kısa sürede yanıtlayalım.

Benzer Konulardaki Diğer Konuşmacılar

image
Enver Aysever
Gazeteci, Televizyoncu, Yazar
image
Elfin Yüksektepe
Televizyoncu & İşletmeci