Ece Vahapoğlu
Ece Vahapoğlu

Ece Vahapoğlu

  • Sunucu, Yoga Eğitmeni
Konuşma Yaptığı Diller
  • Türkçe
  • İngilizce
  • İtalyanca
  • Fransızca

Sağlıklı Yaşam
Spor ve Beslenme
Enerji
Motivasyon
Nefes
Dişi Enerji
Mutluluk
Yoga
Ofis Yogası
Stres Azaltıcı Yoga
Uyku Yogası
Hamile Yogası
Anne Çocuk Yogası
Pilates

Mutluluk İçimizde mi?
Çeşitli çabalar ile hepimizin ulaşmak istediği ‘mutluluk’ nerede? Yoksa içimizde mi? Eğer öyleyse biz bu mutluluğu nasıl bulup dışarı çıkarabiliriz?
Ece Vahapoğlu sağlıklı bir vücut ve mutlu bir ruh haline nasıl erişilebileceğini anlatıyor. Seyirciyle interaktif anların da bulunduğu; sağlıklı yaşam, güne başlama ritüelleri, spor, nefes, beslenme, çiğnemek, uyku, odaklanmak, şükretmek gibi konuların etkili bir şekilde işlendiği, müzikli danslı yani eğlendirirken bilgilendiren çok verimli bir gösteri ortaya çıkıyor.
Hem kafayı hem de vücudu sağlamlaştıracak olan gösteri bilimsel yaklaşım ve mizah sosu ile sahnede!

İstanbul 1978 doğumlu. İtalya’da American University of Rome’da işletme okudu. Fransa’da Uluslararası İlişkiler yüksek lisansı yaptı. Gençlik ve Spor Bakanlığı/ HİS Federasyonu-Sertifikalı 2. Kademe Wellness ve Yoga Eğitmeni. Everest Maratonu’nda Koşan İlk Türk. Özel ve kamu sektöründe sahnede ve online sunuculuk ve moderatörlük yapıyor. Türkçe, İngilizce, Fransızca ve İtalyanca sunuculuk yapıyor. Sağlıklı Yaşam, Wellness, Spor ve Beslenme konularında seminerler veriyor. Spor etkinlikleri yapıyor. Yale Üniversitesi ‘The Science of Wellbeing’ online eğitim sertifikası. fit21activewear markası kurucusu. TV kanallarında (NTV, CNBC-e, CNNTürk, SkyTürk, CİNE5, ATV) programlar sundu. Milliyet, Sabah, Akşam, Takvim gazetelerinde köşe yazdı. CEOLife Dergisi’de yazıyor. Fitness, Yoga, Pilates, Koşu sporcusu Sosyal medyayı aktif kullanan ve marka işbirlikleri yapan etkili bir influencer ve dijital içerik üreticisi. Eğitim, sağlık, çevre ve spor alanlarında sosyal sorumluluk projelerinde yer alıyor.

Medya Galerisi

  • Banner
  • Banner

Mirador ile Fark Yaratan Konuşmalar

Bu konuşmacı ile sorularınız mı var? Hemen bize ulaşın, en kısa sürede yanıtlayalım.

Benzer Konulardaki Diğer Konuşmacılar

image EXCLUSIVE
Murat Murathanoğlu
Basketbol Yorumcusu, Program Yapımcısı ve Sunucusu