Influencer İşbirlikleri

Influencerlar ile Projelerinize Değer Katıyor, Geniş Kitlelere Yayılmasına Yardımcı Oluyoruz.

Opet Kadın Gücü Sohbetleri - Ceren Karakoç

Opet Kadın Gücü Sohbetleri devam ediyor. Bu ayki kadın gücü konuğumuz oyuncu Ceren Karakoç.

Trendyol & Cem Seymen Youtube Projesi

Cem Seymen, Yarının Köyleri Projesi Adana Kürkçüler Dijital Merkez’i anlatıyor.

Tepebaşı & Cem Seymen Youtube Projesi​

Tepebaşı Sosyal Kuluçka Merkezi’nde Cem Seymen gençlerle birlikte girişimciliğin, teknolojinin, sürdürülebilir bir geleceğin izini sürüyor.

İztarım & Cem Seymen Youtube Projesi​

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin tarım hamlesini Cem Seymen anlatıyor.

Opet Kadın Gücü Sohbetleri

Kadın Gücü Sohbetleri 2024’te de devam ediyor. Bu ayki kadın gücü konuğumuz oyuncu, sunucu ve astrolog Hande Kazanova.

Opet Kadın Gücü Sohbetleri

Opet ile Kadın Gücü Sohbetleri hız kesmeden devam ediyor. Programın bu bölüm konuğu Türk televizyon tarihine damga vurmuş bir isim: Gani Müjde. Keyifli seyirler!

Geleceğe İlham Buluşmaları

EKOIQ Genel Yayın Yönetmeni Barış Doğru moderatörlüğünde gerçekleşen Geleceğe İlham Buluşmaları’nın yeni bölümüne Akademisyen ve Yazar Prof. Dr. Selçuk Şirin konuk oldu.
Eğitim ve sürdürülebilir kalkınmanın konuşulduğu bilgilendirici ve ilham verici sohbete Borusan Holding YouTube ve Spotify kanalından ulaşabilirsiniz.

Opet Kadın Gücü Sohbetleri

Opet Kadın Gücü Sohbetleri’nin bu bölüm konuğu; dizi, sinema ve tiyatro oyuncusu Mine Tugay. Kadın gücüne dair gerçekleştirdiğimiz keyifli bir sohbet sizi bekliyor.

Opet Kadın Gücü Sohbetleri

Opet’in kadın istihdamını desteklemek ve kadının gücünü göstermek amacıyla başlattığı “Kadın Gücü Sohbetleri”’nin bu ayki konuğu Hande Doğandemir. Kadına ve ‘Kadın Gücü’ne dair bu keyifli sohbet, sizleri bekliyor.

Opet Kadın Gücü Sohbetleri

Kadınların güçlenmesi, toplumsal gelişim ve ilerleme için kritik bir faktördür. Opet “Kadın Gücü Sohbetleri” için bu ay İclal Aydın ile Ayvalık’tayız. Yine keyifli bir sohbet sizleri bekliyor.

Opet Kadın Gücü Sohbetleri

Evrim Kuran ile Opet firması için kadın istihdamını desteklemek ve kadının gücünü göstermek amacıyla çok ilgi gören ve eğlenceli bir Youtube videosu çektik.

Opet Kadın Gücü Sohbetleri

Opet kadın gücünü ve kadın istihdamını desteklemek adına istasyonda bulunan her alana kadın istihdamı sağlayarak, onların da her işi yapabileceklerini bizlere gösteriyor. Kadın gücünün vurgulandığı Opet Kadın Gücü Sohbetleri’nin bu ay ki konuğu Mert Fırat oldu. Keyifli seyirler.

Maximum Genç Projesi

Dünyanın en etkileyici fütüristleri arasında ilk sıralarda yer alan konuşmacılarımız Ufuk Tarhan ve Alphan Manas ile “Geleceğin Meslekleri”, “Geleceğin Ulaşım Teknolojileri”, “Krypto Paralar”, “Blockchain”, “Dijital Vatandaşlık ve Sosyal Kredi Sistemi”, “Metaverse” gibi konuları konuştuğumuz bir sosyal medya projesi gerçekleştirdik. 

Sentrum / Daha İyi Bir Gelecek İçin Vlog ve Youtube Projesi

TV Programı Yapımcısı ve Sunucusu, Yazar Cem Seymen ile bir dönüşüm hikayesi olan SENTRUM için vlog ve Youtube projesi gerçekleştirdik.
Sosyal, ekolojik ve ekonomik dönüşümün desteklendiği Küçükköy’de yer alan SENTRUM’ un hikayesinde; Enerjisa, UNDP Türkiye ve Sabancı Üniversitesi’nin, sürdürülebilirlik hedeflerine odaklandık.
Ülkemizin eşsiz güzelliklerini koruyarak Küçükköy’ ü dönüştürme hedefine ortak, bölge insanlarının hayatlarının nasıl değiştiğine şahit olduk…
3 bölümden oluşan bu ilham veren proje Enerjisa ve Cem Seymen’in Youtube kanallarında yayınlandı.

Akciğerimizi Okuyoruz

AstraZeneca’nın katkılarıyla, Türk Tıbbi Onkoloji Derneği tarafından hayata geçirilen ve toplumu akciğer kanseri risk faktörleri hakkında bilgilendirmeyi amaçlayan Akciğerimizi Okuyoruz kampanyası’nı Geveze ve Aylin Kontente ile gerçekleştirdik.

Zafer Algöz, Pfizer’in Romatoid Artrit ve Ankilozan Spondilit gibi iki önemli kronik inflamatuvar hastalık için düzenlediği @elinden_gelir farkındalık kampanyasında yer aldı.

Opet Kadın Gücü Sohbetleri

Kadınların eşit haklara, fırsatlara ve kaynaklara sahip olmalarını sağlamak adil bir toplumun inşası için önemlidir. Şebnem Bozoklu ile Opet firması için kadın istihdamını desteklemek ve kadının gücünü göstermek amacıyla çok ilgi gören ve eğlenceli bir youtube videosu çektik.

Ebru Akel ile Küçük Bir Dokunuş Kampanyası

Ebru Akel ile Allergan’ın @kucukbirdokunuscom hesabı için life-style içerikli story serisi ve Dr. Ali Kerim Diler ile kısa soru cevap şeklinde story serisi hazırlayarak 1 günlük take-over çalışması gerçekleştirdik.

“İkna Sürecinde Yaşanan Sorunlar” Podcast Serisi

Konuşmacımız Prof. Dr. Uğur Batı ile ilaç sektöründen önde gelen firmalarından biri için ‘’İkna Sürecinde Yaşadığımız Sorunlar’’ isimli podcast serisi hazırladık.

Yazar Mavisel Yener ile “Kendime Mektup Projesi”

Hemofilik bireylerin hikayelerini, hayallerini ve umutlarını anlattığı “Kendime Mektup Projesi” başarıyla tamamlandı. Novo Nordisk’in desteği ile Türkiye Hemofili Derneği ve Hemofili Federasyonu’nun başlattığı, hemofilili bireylerin yaşadıklarından yola çıkarak kendi geçmişlerine ve geleceklerine yazdıkları mektuplar, Yazar Mavisel Yener tarafından hikayeleştirilerek “Sevgili Geçmiş Sevgili Gelecek- Hemofili Öyküleri” adıyla yayınlandı.

İletişim Odaklı Podcast Serisi

Konuşmacımız Nihal Şirin Yücelgen ile ilaç sektörünün önde gelen firmalarından biri için; konuşma farkındalığı, empatiyi güçlendirmek ve çatışmaları yönetmek, dinlemenin önemi, iletişim araçlarını etkin kullanmak, şefkat dili ve pek çok konuyu işlediğimiz iletişim odaklı bir podcast serisi çektik.

Bilgilendirici Podcast Serisi

Exeltis İlaç ile konuşmacımız Defne Sarısoy moderatörlüğünde, jinekoloji alanında uzman 7 hekim ile gebelik üzerine, asistan ve uzman jinekologları bilgilendirici podcast serisi çektik.

“Siyah Kuğu Koronavirüs” ve “Geleceği Okuma Rehberi”

Konuşmacımız Bora Özkent ile Yapı Kredi Bankası için “Siyah Kuğu Koronavirüs” ve “Geleceği Okuma Rehberi” video serileri ve podcastler çektik.

Değişim Yılı 2021 İçin Önemli Dönemler

Astroloji ve İş Astrolojisi Uzmanı konuşmacımız Hande Kazanova ile 2021’e girerken, Schwarzkopf Türkiye ile Instagramda bir canlı yayın gerçekleştirdik. Burçlara dair merak edilenler, değişim yılı olan 2021 için önemli dönemlerin konuşulduğu yayın rekor sayıda katılımcı ile sona erdi.

 

 

Finans Danışmanı Ali Ağaoğlu ile Clubhouse Etkinliği

QNB FinansInvest için Finans Danışmanı Ali Ağaoğlu moderatörlüğünde, iş dünyasının önemli isimlerinin, influencer, blogger, avukat ve çeşitli mesleklerden geniş bir kitlenin katıldığını Clubhouse etkinliği gerçekleştirdik.

Bora Özkent ile Podcast Serileri

Konuşmacımız Bora Özkent ile global bir ilaç firması için “Siyah Kuğu Koronavirüs: Neden Koronavirüs İş Hayatımızda Karşılaştığımız En Büyük Deneyim Tetikleyicisi?”, “Belirsizlik Ortamında Kazanmak İçin Çeviklik: Belirsizliğin Arttığı Ortamda Kurumsal Çeviklik Tek Belirleyici Güce Dönüşürken…”, “Yeni Normalin Müşterisi” ve “Haddini Aş!” başlıklı podcast serisi hazırladık.