Kurumsal Çözümler

Markaların hedef ve ihtiyaçlarına uygun farklı deneyimler

Online Konuşma / Webinar

Yerli ve global konuşmacılarımız, ilham veren konuşmalarıyla dijital platformlarda da sizlerle buluşuyor. Uzaktan ekip yönetiminden zor zamanlarda özenli iletişime, dijitalleşmeden remote detailing’e ve e-ticarete varan geniş bir yelpazede çeşitli uzmanlık alanlarına sahip, deneyim ve vizyon sahibi konuşmacılarımızla çalışanlarınızın kişisel ve kurumsal gelişimlerinde önemli farklar yaratabilir, mevcut dönemi verimli geçirmelerini sağlayabilirsiniz.

Yetenek Geliştiren Workshop ve Atölyeler

Kurumunuza özel online atölye ve workshoplar tasarlıyor, katılımcıların dijital ortamda keyifli ve yararlı vakit geçirmenizi sağlıyoruz.

İhtiyaca Özel Hazırlanmış Eğitimler

Çalışanlarınızın iş, sosyal ve yaşam becerilerini geliştirmeye yönelik ve kurumunuza özel online eğitimleri, konusunda uzman ve tecrübeli eğitmen ve danışmanlarımızla kurumlara sunuyoruz.

Özel İçerikli Podcastler

Ekibinizin ve müşterilerinizin iş ile ilgili veya ilgi duydukları konularda ufuk açıcı ve eğlenceli podcast serileri hazırlıyoruz.

YouTube Projeleri

Ekibinizin ve müşterilerinizin iş ile ilgili veya ilgi duydukları konularda ufuk açıcı ve eğlenceli YouTube serileri hazırlıyoruz.

Stand Up ve Sahne Şovları

Motivasyonu yükselten, çalışanlarınızın dijital ortamda keyifli vakit geçireceği çözümler sunuyoruz.

Yarışma Programları

Eğlenceli, interaktif ve mesajlarınızı iletebildiğiniz online yarışma programları sunuyoruz.

Kurumsal Oyun ve Aktiviteler

Çalışanların iş verimini ve motivasyonunu artırmaya yönelik, ekip olarak deneyimleyebilecekleri aktiviteler kurgularız.