Kadir Çöpdemir
Kadir Çöpdemir

Kadir Çöpdemir

  • Tv Yapımcısı, Programcısı ve Dizi Oyuncusu
Konuşma Yaptığı Diller
  • Türkçe

Kadir Çöpdemir (d. 1967, Elazığ), Tv yapımcısı, programcısı ve dizi oyuncusudur. İstanbul Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulu mezunudur. Başak burcudur.
Türkiye’nin ilk özel radyosu Süper FM’in ilk DJ (disc-jokey)’i olarak Türkiye’de ilk ses veren radyocudur. “Maksat Muhabbet” isimli programı yıllarca Süper FM, Klas FM, Roket FM gibi radyolarda başarıyla sürdürmüştür. 2002 yılında Ekmek Teknesi dizisinde “kirli” karakterini canlandırmıştır.
Meslek hayatına Süper FM’de radyoculuk yaparak başlamıştır. NTV’de “Gerçeğin Ta Kendisi” adlı programı yaptı. Beyazıt Öztürk ile “Biri Bana Anlatsın” adlı programını sundu. 2007 yılından itibaren bir tematik haber-belgesel kanalı olan NTV’de ‘Hiç Bunları Kendine Dert Etmeye Değer mi’ isimli bir talk show’u Demet Akbağ ile sunmaya, ve Ulusal bir kanal olan Atv’de Cumartesi geceleri 12’den sonra “Maksat Muhabbet” isimli talk show programına başlamıştır. 2008 yılında da aynı programları sürdürmüştür.
2010 Mart ayında TRT Haber kanalında “Söz Millette” adlı bir sokak röportajları programını sunmaya başlamıştır. TRT’de “Kadir Çöpdemir Koptu Geliyor” adlı talk-show programı yapmıştır.
13 Ağustos 2013’den itibaren, Pascal Nouma ile Birlikte Metro FM de Aragaz adlı radyo programını sunmaktadırlar.

Medya Galerisi

  • Banner

Mirador ile Fark Yaratan Konuşmalar

Bu konuşmacı ile sorularınız mı var? Hemen bize ulaşın, en kısa sürede yanıtlayalım.

Benzer Konulardaki Diğer Konuşmacılar

image
Enver Aysever
Gazeteci, Televizyoncu, Yazar
image
Defne Sarısoy
TV Haber ve Program Sunucusu, Moderatör, İletişim Koçu ve Eğitmen