Ebru Şinik
Ebru Şinik

Ebru Şinik

  • Wellbeing Uzmanı, Ayurveda Eğitmeni, Bütünsel Sağlık Yazarı & Chopra Teacher
Konuşma Yaptığı Diller
  • Türkçe
  • İngilizce

Sağlıklı Yaşam
Koruyucu Tıp
Beslenme
 
Kişisel Dönüşüm
Kurumsal Wellbeing
Beden & Zihin Tıbbı
Meditasyon
Nefes Teknikleri

Ebru Şinik, Yükselen Çağ Wellbeing Akademi’nin kurucusu, lider danışman ve eğitmenlerinden olup, yüzyılımızda Bütünsel Sağlık ve Beden-Zihin Tıbbı’nın en güçlü öncülerinden olan ünlü doktor, yazar ve filozof Dr. Deepak Chopra’nın öğrencisi ve California’da bulunan Chopra Center eğitmenlerindendir. Şinik, Yükselen Çağ Wellbeing Akademi kuruluş amacını; “Hayatlarımızı daha sağlıklı, enerjik, huzurlu, mutlu ve neşe içinde bir farkındalık hali ile yaşamamızı sağlayıcı, bilimsel altyapılı kadim koruyucu tıp protokollerinin günlük rutine kolaylıkla eklenerek, genel yaşam kalitesinin yükselmesini sağlamaktır” diye özetlemektedir.
Gedik Üniversitesi çatısı altında Avrupa’daki ilk Wellbeing Uzmanlık Sertifika Programını yürüten Şinik, Mind-Body Medicine çerçevesinde Bünye Dengeleyici Ayurvedik Kişisel Bakım Ürünleri de geliştirmiştir. Mercedes-Benz’in She’s Mercedes projesinde Wellbeing Elçiliğini temsil eden Şinik, “İyi Ol, Mutlu Ol” sloganı çerçevesinde “ Kişisel ve Kurumsal Wellbeing Programları” yürütmekte ve yaşam kalitesini yükselten kadim bilgilerin ışığında hayatlarımızı stresten uzak, daha sağlıklı, farkındalıklı ve bilinçli seçimler yaparak yönlendirmemizin pratik yollarını paylaşmaktadır.

“Genleriniz Kaderiniz Değildir”, “Nefeste Saklı Hayat” ve “Ebru Şinik’den Bütünsel Detoks Önerileri” isimli üç kitabı, yıllık “Wellbeing Ajandası” ve “Gündelik Yaşam için Kadim Nefes Teknikleri” isimli eğitim DVD’si olan Şinik, Yükselen Çağ Wellbeing Akademi çatısı altında Ayurvedik Yoga Terapist ve Biyointegratif Nefes Terapist’leri yetiştirmekte ve “Kurumsal Wellbeing ve İş&Yaşam Dengesi” konularında şirketlere ve markalara eğitim ve danışmanlıklar vermektedir. Şinik’e ait web site adresleri aşağıda sıralanmıştır;

www.yukselencag.com
www.wellagingturkiye.com
www.nefestesaklihayat.com
www.ebrusinik.com
www.wellbeingajandasi.com
www.meditasyonvenefes.com

Nefeste Saklı Hayat – Gündelik Yaşam için Burun Nefes Teknikleri Kılavuzu
Bütünsel Detoks Önerileri
Genleriniz Kaderiniz Değildir
Wellbeing Ajandası

Medya Galerisi

  • Banner
  • Banner

Mirador ile Fark Yaratan Konuşmalar

Bu konuşmacı ile sorularınız mı var? Hemen bize ulaşın, en kısa sürede yanıtlayalım.

Benzer Konulardaki Diğer Konuşmacılar

image
Dr. Cenk Tezcan
Tıp Doktoru, Fütürist, Tıp Bilişimcisi
image
Ece Süeren Ok
Wellbeing ve Stratejik İK Danışmanı
image
Kevser Başkara
Beslenme ve Diyet Uzmanı