Ebru Şinik
Ebru Şinik

Ebru Şinik

  • Wellbeing Uzmanı & Ayurveda Eğitmeni & Chopra Teacher
Konuşma Yaptığı Diller
  • Türkçe
  • İngilizce

Sağlıklı Yaşam
Koruyucu Tıp
Beslenme
 
Kişisel Dönüşüm
Kurumsal Wellbeing
Beden & Zihin Tıbbı
Meditasyon
Nefes Teknikleri

Ebru Şinik, Yükselen Çağ Wellbeing Akademi ve Daily Wellbeing markasının kurucusu olup, aynı zamanda Wellbeing Derneği Kurucu Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmektedir.
Yüzyılımızda Bütünsel Sağlık ve Beden-Zihin Tıbbı’nın en güçlü öncülerinden olan ünlü doktor, yazar ve filozof Dr. Deepak Chopra’nın öğrencisi olan Şinik, California’da bulunan Chopra Center eğitmenlerindendir.
Şinik, Yükselen Çağ Wellbeing Akademi kuruluş amacını; “Hayatlarımızı daha sağlıklı, dengede, enerjik, huzurlu ve neşe içinde bir farkındalık hali ile yaşamamızı sağlayıcı, bilimsel altyapılı kadim koruyucu tıp protokollerinin günlük rutine kolaylıkla eklenerek, genel yaşam kalitesinin yükselmesini sağlamaktır” diye özetlemektedir.
Gedik Üniversitesi çatısı altında Avrupa’daki ilk Wellbeing Uzmanlık Sertifika Programını başlatan Şinik, Kurumsal Wellbeing ve Beden&Zihin Tıbbı çerçevesinde Daily Wellbeing markasıyla İş&Yaşam Dengesi için ayurvedik ürünler geliştirmektedir. Mercedes-Benz’in She’s Mercedes projesinde 3 yıldır Wellbeing Elçiliğini temsil eden Şinik, “İyi Ol, Mutlu Ol” sloganı çerçevesinde “Kurumsal Wellbeing ve Koruyucu Tıp Mesleki Sertifika Programları” yürütmekte ve yaşam kalitesini yükselten kadim & bilimsel bilgilerin ışığında hayatlarımızı stresten uzak, daha sağlıklı, farkındalıklı ve bilinçli seçimler yaparak yönlendirmemizin pratik yollarını paylaşmaktadır.

Genleriniz Kaderiniz Değildir
Nefeste Saklı
Hayat
Wellbeing Ajandası
Bütünsel Detoks Önerileri

Medya Galerisi

  • Banner
  • Banner

Mirador ile Fark Yaratan Konuşmalar

Bu konuşmacı ile sorularınız mı var? Hemen bize ulaşın, en kısa sürede yanıtlayalım.

Benzer Konulardaki Diğer Konuşmacılar

image
Şahika Ercümen
Dünya Serbest Dalış Rekortmeni Milli Sporcu & Beslenme ve Diyet Uzmanı
image
Ece Vahapoğlu
Sunucu, Yoga Eğitmeni