Pınar Özkent
Pınar Özkent

Pınar Özkent

EXCLUSIVE
  • Eğitmen, Mentor
Konuşma Yaptığı Diller
  • Türkçe
  • İngilizce

Liderlik ve Takım Çalışması
İlham Veren Liderlik
Her lider; onunla aynı vizyonu sahiplenen, birlikte hevesle yürüyen, işini tutkuyla sahiplenen ve başarı hikayeleri yazan ekiplere sahip olmayı istiyor. Ancak bu hayali gerçekleştirebilen lider sayısı maalesef çok az.
Çünkü bugün çoğu beyaz yakalı çalışanın aidiyet ve motivasyon sorunu var.
Çünkü karşılıklı beklentiler, hayaller ve amaçlar farklı.
Ekip çalışanlarının kendi dilinden konuşan, ilham veren, yaptıkları işin anlamını hissettiren ve onları geliştiren liderlere ihtiyacı var.
“Peki liderler bunu nasıl gerçekleştirecek” sorusunun cevabını gerçek hikayelerden duyacaksınız.

Dönüşüme Liderlik Etmek
Her geçen gün hızla dönüşen dünyadaki rekabette üstün olmak ve başarıyla hayatta kalmak için şirketlerin birçoğunun yolu kültürel dönüşümle kesişiyor.
Dijital dönüşümün her kurumda kasırgalar yarattığı bugünün iş yaşamında, kültürü dönüştürmeden, çalışanlara dijital dönüşümü sahiplendirmek oldukça zor.
Ancak duvarlara asılan yenilenen kurum değerleri, ofis yaşamının yeniden düzenlenmesi, birbiri ardına yapılan toplantılar, sunumlar maalesef çoğu zaman sadece küçük bir kitlenin bakış açısını dönüştürebiliyor.
Burada en büyük rol ise her seviyeden liderlere ve İnsan Kaynakları çalışanlarına düşüyor.
Peki güçlü ve etkili bir kültürel veya dijital dönüşümü şirket içinde nasıl tetikleyeceksiniz?
Sürdürebilir değişim için nasıl bir liderlik modeli ile ilerlemeniz gerekir? Aradığınız cevapları gerçek başarı hikayelerinde bulacaksınız.

Hikaye Anlatıcılığı
İletişime Hikayelerle Can Vermek (Storytelling)
Harika çıktıları olan bir proje var, heyecanla organize ettiğiniz bir toplantıyla şirket çalışanlarıyla paylaşmak istiyorsunuz, ancak sunumunuzda sizi dinlemediklerini fark ediyorsunuz..
Startup’sınız, yatırımcılara ihtiyacınız var, fikriniz de çok iyi. Yatırımcı sunumu yapıyorsunuz, ancak karşınızdakiler heyecanlanmıyor..
Kurumunuzu veya ürünlerinizi etkili bir şekilde müşterilere anlatmak istiyorsunuz. Belki bir basın toplantınız var, konuşmaya başlıyorsunuz, ancak düşlediğiniz etkiyi yaratamıyorsunuz.
Belki de iletişimde hikayelerin büyüsünü ve gücünü kullanmaya ihtiyacınız var. Peki bir lider, bir girişimci, bir ekip üyesi olarak mesajınızı ya da kurumunuzu nasıl etkili mesajlarla anlatabilirsiniz? Aradığınız cevapları yine gerçek hikayelerde bulacaksınız.

Linkedin’de 1 Milyon Görüntülenme Nasıl Alınır?
Kendinizi, işinizi, ürününüzü Linkedin’de doğru anlatmak istiyorsanız, bu eğitim sizin için! Linkedin’de milyonlarca görüntülenen içerikler üreten ve kişisel markasını inşa eden Pınar Özkent deneyim ve derin uzmanlığını paylaşıyor.

Eğitim İçeriği:
Bir Sene İçinde Nasıl 20.000 Takipçiye Ulaştım ve “Linkendin’de En Çok Takip Edilmesi Gereken 10 Influencer” Listesine Girdim?
Linkedin’de Gelire, Yeni Bağlantı ve İş Fırsatlarına Dönüşen Bir Profil Sayfası İçin Yapmanız Gerekenler
Doğru Hedef Kitleyi Nasıl Bulursunuz?
Linkedin’de Dijital Kimlik Oluşturmanın 3 Adımı
Etkileşimi Yüksek İçerik Yaratmanın 9 Yöntemi (Örnek Uygulamalar)
İçerik Üretme Matrisi (Uygulama Sayfaları)
Linkedin İçeriği Nasıl Viral Olur?
“En iyi”lerden En “Çarpıcı” Örnekler (Best Practices)

Arkas Holding’den TEB’e ve Turkcell’e uzanan 17 yıllık kurumsal yaşamında müşteri deneyimi, çalışan deneyimi tasarımı ve eğitim & gelişim alanlarında uzmanlaşmıştır.
2017 yılında kalbinin sesini dinleyerek kurumsal hayata veda etmiştir. Konuşmacı ve danışman şapkasıyla çıktığı girişimcilik yolculuğunda iç motivasyon ve duygusal zeka ile liderlik projeleri yürütmüştür.
Bugün iş yaşamında kendini sıkışmış, umutsuz hisseden ve yeni bir şey söyleyerek haddini aşmak isteyen pek çok profesyonele bire bir mentorlük yapmaktadır.
Yürüttüğü eğitim, seminer ve bire bir mentorluk çalışmalarını, Gallup International ve Erickson College tarafından desteklenen “gelecek tasarımı” modeliyle gerçekleştirmektedir.
Marmara Üniversitesi Almanca İşletme mezuniyeti ardından 2006 yılında Galatasaray Üniversitesi’nde yüksek lisansını tamamlamış olan Pınar Özkent, 2010 yılında Erickson College tarafından uluslararası akreditasyonla profesyonel koç ünvanını almıştır.
2014-2015 yılları arasında ise London School of Business’ta stratejik yönetim ve danışmanlık eğitimini tamamlamıştır.

– Yeni Bir Pencere Aç-

– Her beyaz yakalı okumalı! Pınar Özkent hayatın en ortasından seçilmiş hikayelerle çalışan dünyasına ilham veriyor.
(Birsen Atakay / Daikin)
– İş hayatımda zorlandığım zamanlarda yeniden açıp okuyorum. Çünkü bu kitap bana yalnız olmadığımı ve çözüm bulabileceğimi hatırlatıyor. (Bilgehan Aksu / Albaraka Türk)
– Cuma akşamı iş çıkışı serviste bu kitabı okuyorsam, bana umut verdiği için.. Hepimizin iş yaşamına yeni pencerelerden bakmaya ihtiyacı var (Nesrin Tufan / ÇİMSA)
– Kitaptaki her satır bir CEO olarak bana ilham ve motivasyon verdi. Heyecanla okudum bu kitabı (Yoruksstone Founder)
– Beni bana anlatmış, samimiyetle ve gerçek hikayelerle cesaret veren bir baş ucu kitabı! (Samet Caymaz / Turkcell)

Medya Galerisi

  • Banner

Mirador ile Fark Yaratan Konuşmalar

Bu konuşmacı ile sorularınız mı var? Hemen bize ulaşın, en kısa sürede yanıtlayalım.

Benzer Konulardaki Diğer Konuşmacılar

image EXCLUSIVE
Özlem Özçelik
Filenin Sultanları Eski Kaptanı, Set Sayısı Program Yorumcusu, Milli Takım Maç Yorumcusu
image EXCLUSIVE
Ufuk Sarıca
Pınar Karşıyaka Baş Antrenörü
image EXCLUSIVE
Kenan Cavnar
İK Profesyoneli, Üst Düzey Yönetici, Amatör Yol Bisikleti Yarışçısı