Geveze
Geveze

Geveze

  • Radyo Programcısı
Konuşma Yaptığı Diller
  • Türkçe

İş’te Mutluluk
Sürdürülebilir Mutluluk
İşte Hayatım (Stand up ve Keynote)

Geveze (Jozi Zalma)
Geveze, 1970 yılında İstanbul’da doğdu. 1987 yılında İstanbul Üniversitesi’ni bitirdi. 1991 yılına kadar turizm sektöründe rehber olarak çalıştı. 1991 yılında başladığı radyo kariyerinde sırasıyla Klas FM, Energy FM, Number One FM, Kiss FM, Power FM, Virgin Radio ve Super FM’de yayın yaptı. Şu anda Power FM’de hafta içi her akşam 18:00 – 21:00 saatleri arasında dinleyenleri ile buluşmaktadır.
2010 yılından itibaren Bahçeşehir Üniversitesi’nde iletişim, sunum teknikleri ve beden dili üzerine öğretmenlik yapmaktadır.
Radyoculuk dışında Kanal D, Star TV, Show TV, NTV gibi televizyon kanallarında 1996 yılından bu yana çeşitli programlar yaptı. 1995 yılından itibaren özel gece ve organizasyonlarda 1000’in üzerinde performans sergiledi. 2002 yılından bu yana tek kişilik oyununu 100’ün üzerinde oynadı.
Geveze, 2011 yılında Rol grubu ile birleşerek KUMA grubunu kurdu.2012 Haziran ayında yine Kuma ismi ile ilk albümleri çıkardılar.
2005’te kurulan ‘Fazla Mesai ’ adlı orkestrası ile 600’ün üzerinde konser verdi.
Veda Hikayeleri, Hayata Dair, Aşka Dair, Ateşle Yaklaşma, Siyah Beyaz Hikayeler, Tuzlu Kahve ve Kadın A.Ş adlı hikaye kitapları bulunan Geveze, 2005 yılından bu yana ekibi ile yelken yarışlarına katılmakta ve çeşitli dereceler almaktadır.
2004 yılından bugüne çeşitli karma sergilerde yağlıboya resimleri ve fotoğrafları da sergilenen Geveze, gitar, davul, klavye, saksafon gibi enstrümanlar da çalmaktadır..
Geveze, evli ve iki cocuk babasıdır.

Motive Geveze

Medya Galerisi

  • Banner
  • Banner

Mirador ile Fark Yaratan Konuşmalar

Bu konuşmacı ile sorularınız mı var? Hemen bize ulaşın, en kısa sürede yanıtlayalım.

Benzer Konulardaki Diğer Konuşmacılar

image
Yekta Kopan
Yazar, Seslendirme Sanatçısı, Program Yapımcısı, Sunucu
image
Ece Üner
Gazeteci, Televizyoncu
image
Kürşat Başar
Gazeteci, Yazar, Müzisyen, Program Yapımcı ve Sunucusu