Doruk Ülgen
Doruk Ülgen

Doruk Ülgen

  • Sihirbaz & Mentalist
Konuşma Yaptığı Diller
  • Türkçe
  • İngilizce

Doruk Ülgen etkinliğinizin sunumunu / moderasyonunu gösterileriyle süsleyerek gerçekleştirir. Tüm etkinlik baştan sona dinamik ve ilgi çekici olacaktır.
Bir taşla iki kuş ! Hem Sunucu, Hem Sihirbaz !
Her organizasyonunun bir sunucuya ihtiyacı vardır ancak emin olun daha önce böyle bir sunucu görmediniz ! Doruk Ülgen mükemmel diksiyonu ve hitap yeteneğiyle etkinliğinizin prestijini yükseletecek kaliteli bir sunuculuk yapmanın yanı sıra; organizasyonunuzun dinamiğine göre planlanacak sunumlar esnasında gösteriler yaparak hem davetlilerinizi beklemdikleri yerlerde yakalayarak şaşırtacak, eğlendirecek, hem de organizastonunuzu, davetlilerinizi gösteriler sayesinde dinç ve mutlu tutacaktır.
Standart Sihirli Sunucu sunumları komedi ve interaktivite yoğunlukludur. Standart sunum, moderasyon konuşmaları hariç 6 adet 4-5 dakikalık gösteri içermektedir ancak etkinlik dinamiği doğrultusunda düzenlenebilir. Talebe göre özel gösteriler sergilenebilir ve de etkinliği özel gösteriler üretilebilir. Standart olarak Doruk Ülgen hazır gösterileri ufak espiriler ve göndermelerle etkinlik konusuyla bağdaşmaktadır.
Etkinliğiniz için endişeleniyor, yeterince güçlü olup olmadığından şüphe mi ediyorsunuz ? Dünyanın En İyi Sihirbazı ödüllü Doruk Ülgen etkinliğinizi unutulmaz kılmak için sizlerle !

Pratik Sihirler
Katılımcılara buz kırma, etkili sunum veya insan ilişkileri konularında fayda sağlayacak, gündelik objelerle yapabilecekleri sihirler öğrendikleri atölye çalışması.

Konuk olduğu sayısız televizyon programından ve sahnelerden tanıdığımız Doruk Ülgen, Dünya Sihirbazlar Birliği tarafından daha önce David Copperfield, Criss Angel gibi dünyaca ünlü isimlere verilmiş, sihir dünyasının Oscar’ı olan Merlin Ödülü’ne yılında layık görülerek “Dünyanın En İyi Sihirbazı“ seçilmiştir. Uluslararası ödüllü gösterilere sahip performans sanatçısı Doruk Ülgen gösterilerini çoğu zaman komedi ve seyirci etkileşimi ile harmanlıyor. Doruk Ülgen alanındaki en kapsamlı kitap olan Sihirbazlık Kitabı’ nın yazarı, Türkiye’nin en geniş sihirbazlık platformu Sihirci.com‘ un kurucusudur. Hokkabaz Değil SİHİRBAZ ! adlı gösterisi pek cok şehirde başarıyla sergilenmeye devam etmektedir.. Dünyada sadece birkaç kişi tarafından sergilenebilen, Türkiye’nin ilk ve tek Surat Değiştirme ustası ve Hızlı Kıyafet Değiştirme sanatçısıdır. Mentalizm (zihinsel) gösterileriyle de alanında bir numara olarak bilinen, British Council (TOEFL düzenleyicisi) ‘ dan aldığı varolan en yuksek seviyedeki ingilizce eğitimi sayesinde ingilizceyi anadili gibi konuşabilen Doruk Ülgen, Cambridge University adına eğitici konferanslar vermek dahil pek çok internasyonel gösteri / seminer sürdürmektedir.
Sanatçı kimliğinin yanı sıra iş hayatında da pek çok başarıya imza atmış Doruk Ülgen, tecrübelerini birleştirerek GuleGuleGiy.com adlı tekstil markasını kurmuştur. Şahsen deneyimlediği ticari deneyimleri sayesinde sanat dünyası ile iş dünyasını birleştirerek, satış ve pazarlama alanlarındaki uzmanlığını, illüzyon ve mentalizmden edindiği eşsiz bilgi hazinesiyle birleştirerek “Bilinçdışı Düzeyde Algı Yönetimi” üzerine pek çok firmaya danışmanlık yapmakta, seminerler vermektedir. Gösterileriyle birleştirdiği konuşma / sunumları her zaman hafızalara kazanmaktadır. Coca-Cola, Pepsi, Honda, Conrad, Eczacıbaşı, Jb, Sheraton, Turkcell, Koç, Doğuş Holding gibi pek çok büyük marka mesajlarını efektif ve verimli bir şekilde iletebilmek, organizasyonlarını unutulmaz kılmak, davetlilerine eşsiz deneyimler yaşatmak için Doruk Ülgen ile çalışıyorlar. Tiyatro, müzik, dans gibi neredeyse tüm sahne sanatları üzerinde alanlarında dünyanın en iyi sanatçılarından özel eğitimler alan Doruk Ülgen çarpıcı görünüşü, mükemmel diksiyonu, karizmatik duruşu ve inanılmaz gösterileriyle seyircilerine unutamayacakları performanslar sunuyor. Yeditepe Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Doruk Ülgen, “İnsanları işletmekten” çok keyif aldığını söylüyor.

Medya Galerisi

  • Banner

Mirador ile Fark Yaratan Konuşmalar

Bu konuşmacı ile sorularınız mı var? Hemen bize ulaşın, en kısa sürede yanıtlayalım.

Benzer Konulardaki Diğer Konuşmacılar