Bay J
Bay J

Bay J

  • Radyo, TV Program Sunucusu, Müzisyen
Konuşma Yaptığı Diller
  • Türkçe
  • İngilizce

MC, Sunucu
Karaoke Yarışması

 

Jerfi Benveniste ya da bilinen adıyla Bay J 1970 yılında dünyaya geldi. Yuvadan itibaren İtalyan okullarında okudu. Boğaziçi Üniversitesi’nde beş yıl, daha sonra Mimar Sinan Konservatuvarı’nda iki yıl şan eğitimi aldı, opera solistliği yaptı. 1995-1997 yılları arasında UCLA California Üniversitesi’nde elektronik müzik eğitimi aldı, 1997-2000 yılları arasında 300’den fazla reklam filmi müziği ve radyo jingle’ı besteledi. 1991 yılında Genç Radyo, 1993 yılında Klas FM’ program yaptı, 1999-2001 arası Number One FM’in sabah programını sundu, 2001’den itibaren dokuz yıl boyunca Power FM’de program yaptıktan sonra 2010’da Virgin Radio’ya geçti. Geveze’yle birlikte altı yıl ara vermeden konser verdikleri Fazla Mesai adlı müzik grubu çalışmalarına 2011’de son verdi.
2013 yılında Virgin Radio’dan Capital Radio’ya geçiş yapan Bay J halen Capital Radio’da program yapmaya devam etmektedir.

 

Katılımcılara sadece stres atmak ve rahatlamak değil aynı zamanda bir arada bir şey yapma imkanı sağlayan eğlenceli bir aktivite. Dilerseniz peruk, gözlük gibi ortamı ısıtacak ve katılımcıları eğlendirecek küçük dokunuşlar da yapabilirsiniz. Bay J olarak tanınan ünlü radyocu ve müzisyen Jerfi Benveniste’nin yönettiği canlı karaokede Bay J’nin yanı sıra solist ve orkestra elemanları da (ekip toplam 11 kişi) bulunuyor. Şarkı seçimleri firmaların talepleri doğrultusunda yapılıyor.
Teknik riderı, organizasyon öncesi iletiyoruz. Müzik aletlerini orkestra kendisi getiriyor. Ancak ses sistemi sizin tarafınızdan sağlanıyor.
Not: Canlı orkestra istenmezse karaoke sistemi tarafınızca kiralanarak da ilerlenebilir.

Medya Galerisi

  • Banner

Mirador ile Fark Yaratan Konuşmalar

Bu konuşmacı ile sorularınız mı var? Hemen bize ulaşın, en kısa sürede yanıtlayalım.

Benzer Konulardaki Diğer Konuşmacılar

image
Geveze
Radyo Programcısı
image
Ali İhsan Varol
Sunucu, Yapımcı ve Oyuncu