Kenan Cavnar
Kenan Cavnar

Kenan Cavnar

EXCLUSIVE
  • İK Profesyoneli, Üst Düzey Yönetici, Amatör Yol Bisikleti Yarışçısı
Konuşma Yaptığı Diller
  • Türkçe

Kendini Yöneten Takımlar İnşa Etme
Yeni Nesil Liderlik: Peloton Liderliği
Yeteneğin Keşfi ve Yönetimi
Liderlik Stratejik Düşünmeyi Gerektirir
Başarıda 3 H Kuralı… Hedefleme, Hizalanma, Hızlanma Kavramları
Motivasyona Yolculuk: Düşün, Karar Ver, Harekete Geç, Yola Tutun
Değişim Yönetiminde Lider ve Organizasyonun Hızına İlişkin Yaklaşımlar
Always Forward: Kariyerimizde Başarının Yeni Yolu

Lisans ve yüksek lisans eğitimini Marmara Üniversitesi’nde tamamlayan Kenan Cavnar kariyerine insan kaynakları, yönetim danışmanlığı ve bilgi teknolojileri konusunda faaliyet gösteren firmalarda orta kademe yönetici olarak görev başlamıştır. Kariyer yolculuğuna 2008 yılında Kibar Holding’e katılarak devam etmiştir. Burada grup şirketlerinin değişim, organizasyonel gelişim, insan kaynakları projeleri ve kurumsal akademinin yapılanması çalışmalarında görev almıştır.
2014 yılında grup iştiraklerinden Assan Panel’e Türkiye ve Ürdün’de bulunan tesislerden sorumlu İnsan Kaynakları Müdürü olarak atanmıştır.
Turkon Holding bünyesinde 2016 tarihinde İnsan Kaynakları Direktörü olarak kariyerine devam eden Cavnar 2022 yılından bu yana İnsan Kaynakları ve Kurumsal Sürdürülebilirlik Genel Müdür Yardımcılığı görevini sürdürmektedir.
Kariyer yolculuğunda farklı etapları da deneyimlemek amacıyla, uzun yıllar sektör dergilerinde ve bazı yayın organlarında iş dünyası, insan kaynakları yönetimi, liderlik ve değişim yönetimi konularında makaleleri yayınlanmıştır.
2014 yılından beri amatör olarak yol bisikleti sporu ile ilgilenmektedir. Bir bisiklet tutkunu olan Cavnar bisiklet terimi olan “Forward-Incito” mottosu ile yola çıkarak bisiklet sporunun kariyere etkileri üzerine ilk kitabı olan “İki Teker Bir Kariyer” i yazmıştır. Ardından 2023 yılında ikinci kitabı olan “Peleton Liderliği: Geleceğin Yolu-Kendini Yöneten Takımlar” kaleme almıştır.
Bisiklet ve kariyer yolculuğunun benzerlikleri başta olmak üzere, bu sporun deneyimlerinden yararlanarak liderlik, takım çalışması, iletişim, kendi kendini yöneten takımlar gibi konuları işledikleri “Bike Pedia Dergisi’nde” köşe yazarlığı yapmaktadır. Bunun yanı sıra halen Hürriyet Seyahat’te bisikletle yaşam ve bisiklet rotaları ile ilgili yapılan haberlere içerik sağlamaktadır.

Medya Galerisi

  • Banner

Mirador ile Fark Yaratan Konuşmalar

Bu konuşmacı ile sorularınız mı var? Hemen bize ulaşın, en kısa sürede yanıtlayalım.

Benzer Konulardaki Diğer Konuşmacılar

image
Ece Süeren Ok
Wellbeing ve Stratejik İK Danışmanı
image EXCLUSIVE
Murat Murathanoğlu
Basketbol Yorumcusu, Program Yapımcısı ve Sunucusu