Aslı Aybars
Aslı Aybars

Aslı Aybars

EXCLUSIVE
  • Tiyatro Oyuncusu
Konuşma Yaptığı Diller
  • Türkçe

Sağlıklı Yaşam
Nefes atölyesi ile sağlıklı hayat (Doğru nefes ile Sağlıklı Yaşam)
Doğru nefes ve kendinin farkına varma
Stres yönetiminde nefes ayrıcalığı
Doğru nefes ile sağlıklı yaşam

 

İstanbul’da doğan Aslı AYBARS, Fenerbahçe Lisesi ve ardından Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünü bitirdi.

Oyunculuğa, “Tatlı Kaçıklar” dizisinde başladı. “Benimle Evlenir misin?”, “Azat”, “Baba”, “İstanbul Şahidimdir”, “Fırtınalı Aşk”, “Çöl”, “Dolu Dizgin Yıllar”, “Gölgedekiler” “Çilek Kokusu” ve ‘’Yasak Elma’’ dizileri ile devamını getirdiği sanat hayatına “Kahpe Bizans” ve “Issız Adam” filmlerindeki rollerini ekledi.

Şehir Tiyatrosu oyuncusu olan Aslı AYBARS, 2006 yılında “Afife Jale” ödüllerinde en iyi müzikal komedi dalında aday oldu.
2019 Yılında Üstün Akmen Ödüllerinde Yılın En Başarılı Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü aldı.
2008 Yılında Transformal Nefes Tekniğinin kurucusu olan Amerikalı Metafizik Doktoru Judith Kravitz’in ilk öğrencisi olan Joost Maijvis’ten Nefes Terapisi eğitimi aldı ve onun önderliğinde profesyonel olarak çalışmalarına başladı. 2009 yılında “Dialog Anlatım İletişim” bünyesine “Eğitmen” olarak katıldı. 2011 Yılında Çağdaş Drama Derneği’nden Yaratıcı Drama Liderliği Eğitimi aldı ve kurumların ihtiyaçlarına özel eğitimler tasarlamaya başladı. 2011-2013 Yılında “Bahçeşehir Üniversitesi İleri Oyunculuk Yüksek Lisans” programında Master yapan Aybars, aynı zamanda Profesyonel oyunculuk, Nefes Koçluğu, Ses Nefes, Diksiyon, Drama Becerileri, Yaratıcı Drama, Etkili ve Güzel Konuşma, Topluluk Önünde Konuşma ve Stres Yönetimi, Beden Kullanımı başlıklı eğitimleri kurum ve kişilere ASLI AYBARS markası altında vermektedir. Sanatçı, sayılan çalışmalarının yanı sıra çeşitli organizasyon ve lansmanlarda “Moderatörlük” ve “Sunuculuk” ve ‘’Motivasyon Konuşmaları’’ yapmaktadır. Aslı Aybars adıyla ‘’ Sanat, sağlık, life style’’ içerikleri olan bir YOUTUBE kanalı vardır.
UPLIFERS- Mutluluk Postası adlı portalda köşe yazarlığı yapan Aybars, KRT Televizyonunda hafta içi Pazartesi hariç her gün saat 12.00’de yayınlanan ‘’’ASLI AYBARS’LA GÜZEL ŞEYLER’’ programının da yapımcısı ve sunucusudur.

 

Medya Galerisi

  • Banner

Mirador ile Fark Yaratan Konuşmalar

Bu konuşmacı ile sorularınız mı var? Hemen bize ulaşın, en kısa sürede yanıtlayalım.

Benzer Konulardaki Diğer Konuşmacılar

image EXCLUSIVE
Alper Patır
Motivasyon Konuşmacısı
image EXCLUSIVE
Açıl Sezen
İş Dünyası & Finans Gazetecisi