Ara :

Ara

Generic filters

Exact matches only

Filter by Custom Post Type

Ara

Generic filters

Exact matches only

Filter by Custom Post Type

Influencer İşbirlikleri

Influencerlar ile Projelerinize Değer Katıyor, Geniş Kitlelere Yayılmasına Yardımcı Oluyoruz.

Örnek Influencer İşbirlikleri

İletişim odaklı podcast serisi

Konuşmacımız Nihal Şirin Yücelgen ile Janssen için; konuşma farkındalığı, empatiyi güçlendirmek ve çatışmaları yönetmek, dinlemenin önemi, iletişim araçlarını etkin kullanmak, şefkat dili ve pek çok konuyu işlediğimiz iletişim odaklı bir podcast serisi çektik.

Bilgilendirici podcast serisi

Exeltis İlaç ile konuşmacımız Defne Sarısoy moderatörlüğünde, jinekoloji alanında uzman 7 jinekoloji hekimi ile gebelik üzerine, asistan ve uzman jinekologları bilgilendirici podcast serisi çektik.

Ebru Akel ile Küçük Bir Dokunuş Kampanyası

Ebru Akel ile Instagram’da @kucukbirdokunuscom hesabı için life-style içerikli story serisi ve Dr. Ali Kerim Diler ile kısa soru cevap şeklinde story serisi hazırlayarak 1 günlük take-over çalışması gerçekleştirdik.

Akciğerimizi Okuyoruz

AstraZeneca’nın katkılarıyla, Türk Tıbbi Onkoloji Derneği tarafından hayata geçirilen ve toplumu akciğer kanseri risk faktörleri hakkında bilgilendirmeyi amaçlayan Akciğerimizi Okuyoruz kampanyası’nı Geveze ve Aylin Kontente ile gerçekleştirdik.

“Siyah Kuğu Koronavirüs” ve “Geleceği Okuma Rehberi”

Konuşmacımız Bora Özkent ile Yapı Kredi Bankası için “Siyah Kuğu Koronavirüs” ve “Geleceği Okuma Rehberi” video serileri çektik.

Değişim Yılı 2021 İçin Önemli Dönemler

Astroloji ve İş Astrolojisi Uzmanı konuşmacımız Hande Kazanova ile 2021’e girerken, Schwarzkopf Türkiye ile instagramda bir canlı yayın gerçekleştirdik. Burçlar dair merak edilenler, değişim yılı olan 2021 için önemli dönemlerin konuşulduğu yayın rekor sayıda katılımcı ile sona erdi.

Finans Danışmanı Ali Ağaoğlu ile Clubhouse Etkinliği

QNB Finansinvest ile Finans Danışmanı Ali Ağaoğlu moderatörlüğünde, iş dünyasının önemli isimlerinin, influencer, blogger, avukat ve çeşitli mesleklerden geniş bir kitlenin katıldığını Clubhouse etkinliği gerçekleştirdik

Bora Özkent ile Podcast Serileri

Konuşmacımız Bora Özkent ile Abbott için “Siyah Kuğu Koronavirüs: Neden Koronavirüs İş Hayatımızda Karşılaştığımız En Büyük Deneyim Tetikleyicisi?”, “Belirsizlik Ortamında Kazanmak İçin Çeviklik: Belirsizliğin Arttığı Ortamda Kurumsal Çeviklik Tek Belirleyici Güce Dönüşürken…”, “Yeni Normalin Müşterisi” ve “Haddini Aş!” başlıklı podcast serisi hazırladık.

Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.